Aksaray Mah. İnkılap Cad. No:43/514 Fatih/İSTANBUL

Siyasi Genlerine İhanet Kodlananlar

Ürün Fiyatı:
85 TL

İncele Satın Al

Daha önce de defalarca belirttiğimiz gibi; bunların alayı Kuvayimilliye, Mustafa Kemal ve Laik Cumhuriyet düşmanıdır. Hepimizin sanırız hatırındadır, Tayyip’in, onun Diyanet İşleri Başkanının, “Hocam” diye hitap ettiği Fesli Deli Kadir’inin, “Abi” diye hitap ettiği eski Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ının Kuvayimilliye’ye, Mustafa Kemal’e, İnönü’ye ve Laik Cumhuriyet’e dönük hakaretleri. Yine daha önce de yazdığımız gibi, bunlara 3 yaşından itibaren adlarıyla birlikte bu düşmanlıkları da öğretiyorlar.

Ve bunlardaki bu azgın düşmanlık asla bitip tükenmez. Daha kısa süre önce Akit TV’ye çıkan, Tayyip’in eski akıldanesi, Bakanı, Başbakanı ve Parti Başkanı Davidson Ahmet ne demişti?

“Benim ömrüm CHP zihniyetiyle mücadeleyle geçti…”

Evet arkadaşlar, özetçe bunların tamamı “Keşke Yunan Galip Gelseydi”, diyenlerden oluşmuştur.

İşte bu karakterlerinden dolayı 2002’den bu yana yani işbaşına geldiği günden bu yana Türkiye’nin Kuvayimilliye’nin zaferi sonrasında kurulan bütün fabrikalarını, bütün kamu kurumlarını hiç elleri titremeden satıp geçmiştir bunlar. Paraya çeviremedikleri kurumlarınsa (Türk Hava Kurumu, Et Balık Kurumu gibi) kapısına kilit vurup çürümeye terk etmişlerdir. Ve 20 yıldan bu yana bir tek üretim tesisi yapıp çalıştırmamıştır bunlar.

Kitaplarımız hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz