Aksaray Mah. İnkılap Cad. No:43/514 Fatih/İSTANBUL

Yok Hükmündedir!

Ürün Fiyatı:
110 TL

İncele Satın Al

Diploması yok, Bu sebeple attığı bütün imzalar, Kurduğu bütün hükümetler

Yok Hükmündedir!

Attığı bütün imzalar, kurduğu bütün hükümetler, verdiği bütün ihaleler, yaptığı bütün anlaşmalar boştur, geçersizdir, yok hükmündedir… Çünkü diploması yoktur. O bir Çıkar Amaçlı Suç Örgütü Lideridir…

Bak, Hafız;

Hiç boş hayallere kapılma. Senin 1981’den bu yana, tabiî askerlik şubesine başvururken attığın da dahil olmak üzere kamuya yönelik attığın bütün imzalar yok hükmündedir, boş hükmündedir, çöp hükmündedir… Çünkü hepsi sahtedir. “Resmi Evrakta Sahtecilik” ve “Nitelikli Dolandırıcılık” Suçları işleyerek imal ettiğin kalp-sahte belgelerdir. Askerliğini o sahte belgeye dayanarak kantin subayı olarak yaptın ya; işte orada da Türk Silahlı Kuvvetlerini kandırdın. Aslında er statüsünde yeniden askerlik yapman mecburidir. Paralı da yaparım, diyemezsin. Çünkü Paralı Askerliği de, taşıdığın sahte kimlikle sen çı-kardın. O bakımdan Paralı Askerlik Kanunu da geçersizdir, boştur, yoktur. Belediye Başkanlığın döneminde yaptığın bütün işlemler de, verdiğin bütün ihaleler de geçersizdir. Çünkü Belediye Başkanlığı kimliğin de bir sahtekârlık üzerine oturtulmuştur, temeli gayrimeşrudur. Dolayısıyla kullandığın o kimlik de gayrimeşrudur.

(…)

Başbakan ve Cumhurbaşkanı sıfatını taşıdığın dönemlerde attığın bütün imzalar da doğal olarak, otomatikman boş düşmüştür, geçersizdir… Yani kurduğun sözde hükümetler de atadığın sözde bakanlar da; hepsi kanunsuzdur, geçersizdir, yok hükmündedir… Bugüne gelirsek; elbette ki CB sıfatıyla attığın imzalar, çıkardığın KHK’ler, hepsi boştur ve birer çöpten ibarettir.

Kitaplarımız hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz