Aksaray Mah. İnkılap Cad. No:43/514 Fatih/İSTANBUL

ABD Emperyalizminin Ülkemizde Oynattığı Seçim Oyunu – Cilt II

Ürün Fiyatı:
110TL

İncele Satın Al

Saygıdeğer Halkımız;
Türkiye’nin en kahredici gerçeği, 1950’den itibaren ülkemizin Amerikan Emperyalist Haydudunun yarısömürgesi durumuna düşürülmüş olmasıdır. Yani Türkiye’yi Türkiye yönetmiyor 73 yıldan beri. Amerikan çakalı yönetiyor. İktidarlara kimin getirileceğini, onun ne zaman düşürüleceğini, yerini kimin alacağını hep o haydut devlet belirliyor.

Bu ağulardan da acı gerçeği netçe göremedik miydi; tüm seçimlerimiz yarı narkozlu birinin yapacağı tercihlere benzer. Kimin dost, kimin düşman olduğunu asla ayırt edemeyiz.

Oy verdiklerini, Amerikancı partilerin liderleri seçiyor. O liderleri de Amerika devşirip partilerin başına getiriyor. Namussuzca oyun bu…

***

Bunların ortak özelliği ya da ortak paydaları Amerikancı oluşlarıdır. Onun hizmetindedirler. Asla Türkiye’nin çıkarlarını değil, ABD Emperyalist Haydudu ve onun müttefiki olan AB’nin, Siyonist İsrail’in çıkarlarını savunurlar, onlara hizmet ederler.

Tabiî bu ihanet görevlerini açıkça söylemezler ama bir günah çocuğu gibi hep karınlarında taşırlar ve uygulamalarıyla ortaya koyarlar.

Bunların tamamı Kuvayimilliye, Mustafa Kemal, İnönü ve Silah Arkadaşlarına düşmandırlar.

Bunların tamamı Türkiye’yi Ermeni, Pontus, Süryani Soykırımcısı olarak kabul ederler ve öyle tanıtırlar.

Ve bunların tamamı Laik Cumhuriyet düşmanıdır.

Ve de bunların tamamı bütünüyle ün, poz, makam, koltuk, cukka, ballı maaşlar ve küp doldurma derdindedir. Halkımızın, ülkemizin, vatanımızın sorunları, dertleri, acıları bunların zerrece umurunda olmaz.

Ve bunlar, “Tantanacılık” yaparak Türkiye’yi adım adım BOP’a yani Yeni Sevr’e taşımaktadır.

İşte ihanet cephesini, Emperyalizm Cephesini bunlar oluşturmaktadır, arkadaşlar…

Kitaplarımız hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz