Aksaray Mah. İnkılap Cad. No:43/514 Fatih/İSTANBUL

Kaçak Saraylı Despot ve Çıkar Ortakları

Ürün Fiyatı:
90 TL

İncele Satın Al

Kaçak Saraylı Despot ve Çıkar Ortakları

Bu çıkar amaçlı kriminal örgüt, Türkiye’nin en ağulu düşmanıdır. ABD-AB Emperyalistleri düşmandır bize. Fakat onlar dışımızdadır. Onların düşmanlıkları görülebilmektedir, sağlıklı düşünebilen insanlar tarafından. Fakat içimizdeki bu hainler güruhu kendilerini bizden göstermekte ve de en koyu dindarlar olarak pazarlamakta çok mahir oldukları için cahil, bilinçsiz insanlarımızı kolayca kandırıp tuzaklarına düşürebilmektedirler, peşlerine takabilmektedirler. O bakımdan Türkiye Halkının en tehlikeli ve en ağulu düşmanı bunlardır. Bunlardan kurtulmak, Türkiye için hayati anlamda beka sorunudur. En ivedi, en vazgeçilmez, en önde gelen görevdir, Gerçek Vatanseverler, Halkseverler için… Devleti bütün kurumlarıyla yıkıp kendi Ortaçağcı Muaviye-Yezid Dincisi devletlerini inşa etmektedirler bunlar.

Tayyip’in devlet kurumlarına getirdiği insanların niteliklerine bakıp şaşırmaktadır bazı iyi niyetli ama saf insanlarımız. Oysa şaşılacak hiçbir yön yok, bunların yaptıklarında. Adamlar 20 yıldan bu yana İblisçe bir sinsilikle kerte kerte aşındırarak az çok olan Laik Türkiye Cumhuriyeti’ni yıktılar. Ve onun yerine kendi Ortaçağcı Din Devletlerini oluşturuyorlar, olanca hızlarıyla. Tabiî bu arada ne Anayasa bıraktılar ne yasa. Hepsini dümdüz edip geçtiler ya da hepsini çöpe atıp gittiler. Öylesine pervasızlaştılar ki artık, Ortaçağcı olmayan hiç kimseyi devlet kurumlarında görmek istememektedirler.

Yine saf ve iyi niyetli insanlarımız; “liyakat gözetilmiyor”, filan diye serzenişte bulunuyor. Bilmiyorlar ki bunlarda bir tek liyakat ölçütü vardır, o da sağlam Ortaçağcı ideolojiye mensubiyetini ispatlamış olmak. Aradıkları tek liyakat budur. Sen Afganistan ya da Suudi benzeri bir Ortaçağ din devleti kurmak istersen, elbette senin için en muteber, en güvenilir, en değerli insanlar Ortaçağcılığı yüzde yüz kesinleşmiş ve bunu ispatlamış olan insanlar olacaktır.

Kitaplarımız hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz