Aksaray Mah. İnkılap Cad. No:43/514 Fatih/İSTANBUL

Vurgunlarda İhanetlerde Katliamlarda Suçlular Hep Aynı SOMA

Ürün Fiyatı:
85 TL

İncele Satın Al

Vurgunlarda İhanetlerde Katliamlarda Suçlular Hep Aynı SOMA

Ey Hırsızlar İmparatoru!
Somalı işçilerin katili de sensin!

Tabiî sadece sen değilsin. Öncelikle senin efendin gelir katiller sıralamasında en öne. Şu iki sebepten:
Birincisi, sen onun yapımısın. Bilirsin ya; 90’lı yılların ilk yarısında, Refah Partisi Beyoğlu İlçe Başkanıyken seni devşiren daha doğrusu seni iğfal eden, satın alan dönemin ABD Büyükelçisi Morton Abromowitz’dir. Senin ondan sonraki serüveninin tümüne onlar damga vurmuştur. Yani sen, onların çizdiği yolda yürüyorsun. Onların hizmetini yapıyorsun. İşte bu sebepten sen bugün bu işçileri katlettirmişsen önde gelen suçlu seni var eden ve buralara getiren bu ihanet ve katliamları yapmanı sağlayan ABD Emperyalistleridir.

İkinci olarak da: Özelleştirme adı altındaki kamu mallarının yandaş, şerefsiz Parababalarına yeyim ettirilmesi projesini hazırlayan da, sana o emri veren de yine aynı ABD Emperyalistleridir.

Burada şu soruyu sormalıyız: Kamu mallarının vurguncu sermayedarlara peşkeş çekilmesinin ABD’ye ne faydası olur?
Önce şöyle bir faydası olur. Kamu mallarının bir bölümünü doğrudan ABD’li Parababaları yağmalar. Böyle olunca kendi Parababalarına aktarılmış olur halkımızın malı.

Sonra, Yerli Parababaları bu yağmaları yapmış olsalar bile ABD Emperyalistleri onlarla bir şekilde iş tutarlar, bugün ya da yarın. Dolayısıyla da ABD, Türkiye’deki vurgundan dolaylı bir şekilde bile olsa yine pay kapmış olur.

Kitaplarımız hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz